BON TURYSTYCZNY


Z przyjemnością informujemy, że firma Visa Travel jako biuro świadczące usługi oferowane w ramach serwisu enjoyLodz,  jest wpisane na listę podmiotów realizujących Bon Turystyczny.

Bon można wykorzystać w Polsce. Katalog bazy turystycznej, która pozwala na skorzystanie z bonu, jest dostępny na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow.
Na tej liście znajdziecie nas Państwo pod w/w nazwą: Visa Travel.

Jeśli chcielibyście Państwo zapłacić Bonem Turystycznym za nasze usługi, prosimy o kontakt: 42 203 23 72, incentive@visatravel.pl.

Dla kogo?

Z Bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden Bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej,  tj. 1000 zł.

Zobacz wideo o dodatkowym świadczeniu. 

Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Z Bonu turystycznego będzie mogło skorzystać niemal 6,5 miliona polskich dzieci, w tym także dzieci rodziców pracujących za granicą.

Jak aktywować?

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Będzie on w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!

Tutaj znajdziesz film instruktażowy, jak to zrobić krok po kroku.

Gdzie wykorzystać?

Bon turystyczny zrealizujesz na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie. Możesz go więc wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym. Możesz nim także zapłacić za imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego.

Pamiętaj, że przez imprezę turystyczną należy rozumieć połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych na potrzeby tej samej podróży lub wakacji. W ten sposób sfinansujesz również pobyt dziecka na „zielonej szkole”, kolonii czy obozie – harcerskim, sportowym, rekreacyjnym, zarówno latem, jak i zimą.

Jak płacić?

Bon okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu podmiotowi w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku. Macie mnóstwo czasu, by cieszyć się wspólnymi wyjazdami!

Odwiedź z nami miasto fabryk